Zwroty i reklamacje

1. Zgodnie z obowiązującym prawem Sklep MADAMEBUTIK.PL akceptuje zwroty zakupionych towarów.

2. Towar może zostać zwrócony w ciągu 14 dni kalendarzowych, liczonych od dnia doręczenia przesyłki do klienta.

Zwracany produkt należy wysłać na adres:

Madamebutik

Paulina Suszko

ul. Ołowiana 2/4 m.23

53-434 Wrocław

3. Aby dokonać zwrotu towaru należy uzupełnić formularz i dołączyć go do zwracanego towaru.

Pobierz formularz zwrotu

4. Warunkiem zwrotu jest dołączenie faktury zakupu do zwracanego towaru.  

5. Towar należy zwrócić w stanie nienaruszonym. Sprzedający ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu lub dokonania wymiany towaru, który wykazuje jakiekolwiek ślady użytkowania (np. poplamienie, mechaniczne uszkodzenie, brak oryginalnego zamocowania metki).

6. Nie przyjmujemy zwrotów ubrań wysłanych do nas za pobraniem oraz bez uprzedniego powiadomienia sprzedającego o tym fakcie.

7. Zwracany przez klienta towar powinien zostać zapakowany w odpowiedni sposób zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

8. Kupujący ponosi koszt odesłania towaru.

9. Sprzedający ustosunkuje się do każdego żądania zwrotu w terminie do 14 dni, warunkiem jest jednak dołączenie potwierdzenia zakupu do zwracanego towaru. 

10. Zwrot kwoty należnej Klientowi z tytułu odstąpienia od transakcji następuje w terminie 14 dni od daty doręczenia przesyłki do sprzedającego. Klient otrzymuje zwrot należnej mu kwoty na rachunek bankowy wskazany w formularzu zwrotu. Zwrot pieniędzy wykonujemy tylko na polskie rachunki bankowe. W przypadku zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy wskazany w formularzu zwrotu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl